Особистий кабінет
Вхід на пошту

Про нас

З 2011 року товариство "ІТ Люкс" впроваджує в м.Калуш цифрове кабельне телебачення. Одною з переваг є чітка якість та широкий асортимент каналів на любий смак. При підключені до інтернету ви отримуєте кабельне телебачення в подарунок.

ПЕРЕВАГИ ЦИФРОВОГО ТБ

Цифрове телебачення — це в першу чергу новий стандарт якості для сучасного телебачення. Від звичайного ТБ його відрізняють висока якість картинки, стерео чи 5.1 звук, велика кількість закордонних і вітчизняних каналів, можливість індивідуальної підписки на тематичні пакети каналів — наприклад, Спорт чи Кіно, відсутнє рекламне мовлення. ЦТБ є бiльш ефективною технологiєю для провайдерів, оскiльки останнi за її допомогою можуть передавати бiльше нiж один сигнал одночасно.

Використання цифрового ТБ відображає ряд відмінностей в порівнянні з іншими видами телебачення:

Відмінність ЦТБ від супутникових тарілок — цінова доступність. Супутникові комплекси, як правило, розраховані на людей з доходами вище середнього.

Перевагою цифрового ТБ, на сьогоднішній день, в порівнянні із стандартними системами аналогового ТБ є не те, що якість зображення краща — суб'єктивне сприйняття кольорового ТВ-сигналу в системі PAL і цифрового ТВ-сигналу і швидкістю 5 Мбіт/с для глядача практично однаково. Головне, що значно підвищується пропускна здатність транспортного середовища (супутникові лінії, кабельні мережі, ефірна радіолінія і т.д.), і можна транслювати суттєво більше ТВ-каналів в тій же виділеній полосі пропускання. Наступне - якість цифрового ТБ в будь-яких умовах прийому залишається високою як для стаціонарних ТВ-приймачів, так і для мобільних, які працюють, наприклад, в рухомому транспорті. Перешкодостійкість цифрового ТБ, у відношенні до аналогового ТВ-мовлення, зумовлена використанням високоефективних каскадних коректуючих кодів. Цифрове ТБ також означає прихід інтерактивності (зворотнього зв'язку з глядачем), яка включає маркетингові і соціологічні опитування, голосування в конкурсах, навчальні програми, новий, якісний рівень ТВ-продаж та ін.

В розділі ДОКУМЕНТИ можна завантажити наступні документи:


1. Публічний договір про надання телекомунікаційних послуг

2. Заява-замовлення про приєднання до Публічного договору

3. Правила користування телекомунікаційною мережею

4. Умови підключення до мережі Інтернет

5. Діючі тарифи на послуги доступу до мережі Інтернет

6. Умови підключення до мережі Інтернет в Калуському районі

7. Діючі тарифи на послуги доступу до мережі Інтернет в Калуському районі

8. Перелік телеканалів

9. Діючі тарифи на послуги цифрового кабельного телебачення

10. Вартість Пакету послуг «Інтернет+ЦТБ»

перейти в розділ документи

Ознайомитись із публічним договром ON-LINE
2012-2019. ІТ ЛЮКС